Nasza oferta

Rolety wewnętrzne i zewnętrzne

Żaluzje wewnętrzne i zewnętrzne

Plisy

Karnisze

Firany i zasłony

Okiennice (shutters)

Markizy

Moskitiery

Pergole

Nasze realizacje

Opinie Klientów z Kobyłki

Klienci

Kontakt i wycena – Kobyłka i okolice

Zadzwoń

+48 602 420 255

Napisz

borwiswolomin@gmail.com

Żaluzje Kobyłka (aluminiowe, drewniane)

Oferta, którą przygotowaliśmy dla naszych Klientów w zakresie żaluzji, jest naprawdę bardzo szeroka. Mnogość modeli, zarówno drewnianych, aluminiowych, jak i bambusowych, a także bogata paleta kolorystyczna powoduje, że z całą pewnością każdy zainteresowany odnajdzie w naszej ofercie żaluzje dopasowane do swoich wymagań.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego pomiaru i zamówienia u nas żaluzji, które zostaną wykonane na zamówienie. Gwarantujemy jakość, profesjonalną obsługę oraz to, że żaluzje będą nie tylko funkcjonalnym, ale również pięknym elementem wnętrza, w którym zostaną zainstalowane.

Rolety Kobyłka (wewnętrzne, zewnętrzne)

Wierzymy, że asortyment rolet zewnętrznych oraz wewnętrznych, który posiadamy w naszej ofercie, sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby rolety wewnętrzne (kasetowe, wolno wiszące, dzień-noc, rzymskie oraz sprężynowe) spełniały nie tylko swoją podstawową funkcję, tj. zabezpieczały przed dostępem promieni słonecznych, ale również prezentowały się we wnętrzach efektownie.

Ponadto rolety zewnętrzne, które posiadamy w ofercie, odznaczają się doskonałymi parametrami antywłamaniowymi. Idealnie wpasowują się w bryłę budynku i również stanowią barierę dla słońca, które w upalne, letnie dni potrafi być bardzo uciążliwe i nagrzewać nadmiernie wnętrza.

Plisy Kobyłka

Chcesz ograniczyć dostęp promieniowania słonecznego do wnętrza swojego domu, mieszkania lub biura, a w związku z tym światła i ciepła? Skorzystaj z naszych usług i wybierz z naszej bogatej oferty plisy zaciemniające! W naszym asortymencie dostępne są plisy zaciemniające, dachowe oraz dwu tkaninowe, które możesz dobrać pod kątem wystroju swojego wnętrza.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług Borwis!