Nasza oferta

Rolety wewnętrzne i zewnętrzne

Żaluzje wewnętrzne i zewnętrzne

Plisy

Karnisze

Firany i zasłony

Okiennice (shutters)

Markizy

Moskitiery

Pergole

Nasze realizacje

Opinie Klientów z Marek

Klienci

Kontakt i wycena – Marki i okolice

Zadzwoń

+48 602 420 255

Napisz

borwiswolomin@gmail.com

Żaluzje Marki (aluminiowe, drewniane)

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy obszerną ofertę w zakresie żaluzji. Obejmuje ona modele aluminiowe oraz drewniane, a także żaluzje bambusowe. Dzięki czemu każdy zainteresowany odnajdzie w naszym asortymencie produkt dopasowany do swoich oczekiwań, funkcjonalny i estetyczny, który wpisze się w wystrój konkretnego wnętrza.

Wszystkich zainteresowanych zakupem i montażem żaluzji zachęcamy do kontaktu z naszą firmą oraz skorzystania z bezpłatnego pomiaru. Gwarantujemy, że nasze żaluzje aluminiowe i drewniane cechuje najwyższa jakość.

Rolety Marki (wewnętrzne, zewnętrzne)

Rolety wewnętrzne i zewnętrzne z roku na rok zyskują coraz większą popularność i są montowane zarówno w domach, mieszkaniach, jak i biurach. Toteż w naszej ofercie nie mogło zabraknąć wspomnianych rolet.

Dysponujemy bogatym asortymentem rolet zewnętrznych i wewnętrznych najwyższej jakości, które doskonale ograniczają dostęp promieni słonecznych do wnętrza. Ponadto nasze produkty stanowią dyskretny, funkcjonalny element wystroju wewnątrz i na zewnątrz budynków, a z racji mnogości modeli można je dopasować do każdych warunków.

Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty rolet wewnętrznych: rzymskich, kasetowych, wolno wiszących, sprężynowych oraz rolet dzień noc; a także rolet zewnętrznych o właściwościach antywłamaniowych.

Plisy Marki

Szukasz dyskretnego i funkcjonalnego rozwiązania, które ochroni wnętrze przed uciążliwymi, często oślepiającymi i nagrzewającymi powietrze promieniami słonecznymi? Wybór plis z naszej oferty to opcja przystępna cenowo, estetyczna i co niemniej ważne szybka w montażu!

Asortyment plis, który przygotowaliśmy z myślą o naszych Klientach, obejmuje plisy zaciemniające, plisy dachowe oraz plisy dwu tkaninowe. Służymy doradztwem i gorąco zapraszamy do kontaktu z nasza firmą.