Nasza oferta

Rolety wewnętrzne i zewnętrzne

Żaluzje wewnętrzne i zewnętrzne

Plisy

Karnisze

Firany i zasłony

Okiennice (shutters)

Markizy

Moskitiery

Pergole

Nasze realizacje

Opinie Klientów z Radzymina

Klienci

Kontakt i wycena – Radzymin i okolice

Zadzwoń

+48 602 420 255

Napisz

borwiswolomin@gmail.com

Żaluzje Radzymin (aluminiowe, drewniane)

Z myślą o Klientach naszej firmy przygotowaliśmy ofertę w zakresie żaluzji, która naszym zdaniem sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Zadbaliśmy o różnorodny asortyment, na który składają się modele żaluzji aluminiowych, żaluzji drewnianych oraz żaluzji bambusowych. Ufamy, że każdy Klient znajdzie w naszej ofercie produkt dopasowany do wymagań i charakteru konkretnego wnętrza, bez względu czy będzie ono utrzymane w stylu tradycyjnym, czy nowoczesnym.

Zapraszamy ponadto do skorzystania z bezpłatnej wyceny i pomiaru. Jako specjaliści służymy również kompleksowym doradztwem.

Rolety Radzymin (wewnętrzne, zewnętrzne)

Popularność rolet rośnie z każdym kolejnym rokiem. Właściciele domów, mieszań, a także biur dostrzegają coraz wyraźniej zalety systemów, które skutecznie ograniczają dostęp promieni słonecznych do wnętrz oraz w przypadku rolet zewnętrznych posiadają również właściwości antywłamaniowe.

Oferta, którą w zakresie rolet przygotowaliśmy dla naszych Klientów, obejmuje rolety zewnętrzne antywłamaniowe dostępne w wielu wariantach rozmiarów i kolorystyki. Ponadto dysponujemy roletami wewnętrznymi: rzymskimi, wolno wiszącymi, kasetowymi, sprężynowymi oraz roletami typu dzień noc.

Plisy Radzymin

Potrzebują Państwo skutecznego rozwiązania dla problemu nadmiernego nasłonecznienia wnętrza mieszkania, domu lub biura? Oferta, którą przygotowaliśmy stanowi odpowiedź na Państwa niedogodności, a konkretniej są to plisy zaciemniające oferowane przez naszą firmę. To rozwiązanie posiada liczne zalety! Plisy w sposób dyskretny, aczkolwiek skuteczny zaciemniają wnętrza, ich montaż jest bardzo łatwy i szybki.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Działamy kompleksowo, gwarantujemy jakość i profesjonalizm. Ponadto służymy fachowym doradztwem w kwestii doboru optymalnych modeli plis.