Nasza oferta

Rolety wewnętrzne i zewnętrzne

Żaluzje wewnętrzne i zewnętrzne

Plisy

Karnisze

Firany i zasłony

Okiennice (shutters)

Markizy

Moskitiery

Pergole

Nasze realizacje

Opinie Klientów z Warszawy Białołęka

Klienci

Kontakt i wycena – Warszawa Białołęka

Zadzwoń

+48 602 420 255

Napisz

borwiswolomin@gmail.com

Żaluzje Warszawa Białołęka (aluminiowe, drewniane)

Mając na uwadze oczekiwania Klientów, przygotowaliśmy ofertę w zakresie żaluzji, która naszym zdaniem, pod względem estetyki oraz funkcjonalności systemów spełnia nawet najbardziej wygórowane wymagania. Do dyspozycji mamy różnorodny asortyment, który obejmuje żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane oraz żaluzje bambusowe. Wierzymy, iż każdy odnajdzie w naszej ofercie żaluzji produkt dla siebie, a żaluzje będą nie tylko funkcjonalnym elementem, pozwalającym na ograniczenie dostępu promieni słonecznych, ale również wpasują się w charakter i wystrój wnętrza.

Rolety Warszawa Białołęka (wewnętrzne, zewnętrzne)

Rosnąca popularność rolet zdeterminowała naszą firmę do poszerzenia oferty w zakresie rolet. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy obszerną paletę systemów rolet zewnętrznych oraz wewnętrznych (rzymskie, kasetowe, sprężynowe, dzień noc, wolno wiszące), które w każdym obiekcie będą stanowić skuteczną barierę dla promieni słonecznych oraz w przypadku rolet zewnętrznych również spełnią funkcję antywłamaniową.

Jesteśmy zobowiązani podkreślić, że mogą Państwo skorzystać z bezpłatnego pomiaru oferowanego przez naszą firmę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu.

Plisy Warszawa Białołęka

Poszukują Państwo estetycznego, taniego i funkcjonalnego rozwiązania, aby skutecznie ograniczyć dostęp promieni słonecznych do wnętrza domu, mieszkania lub biura? Z pełnym przekonaniem możemy polecić plisy zaciemniające dostępne w naszej ofercie. Zarówno plisy zaciemniające, dachowe, jak i dwu tkaninowe pozwalają uporać się z problemem słońca, oślepiającego i nagrzewającego pomieszczenia.

Zapewniamy, że plisy znajdujące się w naszym asortymencie to produkty wykonane z materiałów wysokiej jakości, a pokaźna paleta kolorów i rozmiarów pozwala dopasować model do stylistyki wnętrza. Służymy doradztwem i zapraszamy do kontaktu.