Nasza oferta

Rolety wewnętrzne i zewnętrzne

Żaluzje wewnętrzne i zewnętrzne

Plisy

Karnisze

Firany i zasłony

Okiennice (shutters)

Markizy

Moskitiery

Pergole

Nasze realizacje

Opinie Klientów z Warszawy Praga Południe i Praga Północ

Klienci

Kontakt i wycena – Warszawa Praga (Południe i Północ)

Zadzwoń

+48 602 420 255

Napisz

borwiswolomin@gmail.com

Żaluzje Warszawa Praga Południe i Północ (aluminiowe, drewniane)

Z myślą o potencjalnych Klientach naszej firmy zadbaliśmy o ofertę żaluzji, które naszym skromnym zdaniem sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Posiadamy w naszym asortymencie żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe oraz żaluzje bambusowe. Wszystkie modele odznaczają się doskonałą funkcjonalnością, trwałością i estetyką, dzięki czemu sprawdzą się w każdym wnętrzu mieszkalnym i użytkowym.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego pomiaru żaluzji i zapewniamy, że w naszej ofercie każdy znajdzie żaluzje dopasowane do swoich oczekiwań.

Rolety Warszawa Praga Południe i Północ (wewnętrzne, zewnętrzne)

Walory zaciemniające rolet są doceniane przez właścicieli domów, mieszkań oraz lokali użytkowych od lat. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, przygotowaliśmy szeroką ofertę rolet wewnętrznych oraz rolet zewnętrznych. Modele dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych, dzięki czemu dopasowanie ich do wystroju wnętrza czy kolorystyki stolarki budowlanej budynku nie będzie stanowić problemu.

Nasze rolety wewnętrzne to m.in. rolety rzymskie, kasetowe, wolno wiszące, sprężynowe oraz rolet dzień noc. Jeśli chodzi natomiast o rolety zewnętrze, to odznaczają się one doskonałymi parametrami antywłamaniowym i polecamy je szczególnie Klientom, którym zależy na podniesieniu poziomu bezpieczeństwa.

Plisy Warszawa Praga-Południe i Praga-Północ

Szukają Państwo taniego, funkcjonalnego i estetycznego sposobu na zaciemnienie pomieszczenia w słoneczne dni? Rozwiązaniem, które możemy zaproponować i polecić z pełnym przekonaniem są plisy. Dostępne w naszej ofercie modele to plisy zaciemniające, plisy dachowe oraz plisy dwu tkaninowe! Gwarantujemy, że wykorzystanie plis do zabezpieczenia wnętrza przed wpływem promieni słonecznych sprawdzi się doskonale, a jednocześnie zamontowane plisy będą ozdobą wnętrza.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Służymy profesjonalnym doradztwem w każdej kwestii.