Nasza oferta

Rolety wewnętrzne i zewnętrzne

Żaluzje wewnętrzne i zewnętrzne

Plisy

Karnisze

Firany i zasłony

Okiennice (shutters)

Markizy

Moskitiery

Pergole

Nasze realizacje

Opinie Klientów z Warszawy Targówek (Bródno)

Klienci

Kontakt i wycena – Warszawa Targówek (Bródno)

Zadzwoń

+48 602 420 255

Napisz

borwiswolomin@gmail.com

Żaluzje Warszawa Targówek Bródno (aluminiowe, drewniane)

Nasza firma przygotowała z myślą o Klientach obszerną ofertę w zakresie żaluzji. Dysponujemy modelami żaluzji aluminiowych, drewnianych, oraz także żaluzjami bambusowymi, które dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych i rozmiarowych. Na życzenie Klientów dokonujemy bezpłatnych pomiarów, aby optymalnie dobrać żaluzje do konkretnego typu stolarki. Służymy kompleksowym doradztwem podczas wyboru i wierzymy, że asortyment, którym dysponujemy, sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Rolety Warszawa Targówek Bródno (wewnętrzne, zewnętrzne)

Zadbaliśmy również o to, aby w naszej ofercie nie zabrakło rolet, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów, mieszkań, biur oraz innych obiektów. Nasza oferta obejmuje dwa typy rolet: rolety wewnętrzne oraz rolety zewnętrzne. Pierwszy rodzaj wspomnianych rolet dzielimy na kasetowe, wolno wiszące, dzień-noc, rzymskie oraz sprężynowe. Asortyment jest obszerny, dlatego też wierzymy, że każdy Klient pośród wielu dostępnych modeli wybierze rolety wewnętrzne spełniające oczekiwania.

Z kolei nasze rolety zewnętrzne posiadają doskonałe właściwości antywłamaniowe i są dostępne w wielu opcjach kolorystycznych. Zwarta, kompaktowa konstrukcja pozwala dopasować i zainstalować je tak, aby stanowiły ozdobę całego budynku i spełniały swoją funkcję przez długie lata.

Plisy Warszawa Targówek Bródno

Promienie słoneczne, zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim potrafią być uciążliwe, gdy nagrzewają wnętrza pomieszczeń oraz działają oślepiająco. Doskonałym, szybkim w montażu rozwiązaniem tego problemu są plisy, które nasza firma posiada w swojej ofercie. Asortyment plis, którym dysponujemy, jest bogaty i zróżnicowany, dzięki czemu każdy Klient może wybrać plisy zaciemniające, dachowe czy też plisy dwu tkaninowe w konkretnym rozmiarze i kolorystyce, która sprawi, że plisy będą integralną częścią okna, jak i całego wnętrza.