Nasza oferta

Rolety wewnętrzne i zewnętrzne

Żaluzje wewnętrzne i zewnętrzne

Plisy

Karnisze

Firany i zasłony

Okiennice (shutters)

Markizy

Moskitiery

Pergole

Nasze realizacje

Opinie Klientów z Zielonki

Klienci

Kontakt i wycena – Zielonka i okolice

Zadzwoń

+48 602 420 255

Napisz

borwiswolomin@gmail.com

Żaluzje Zielonka (aluminiowe, drewniane)

Żaluzje zajmują w naszej ofercie bardzo istotną pozycję, od lat cieszą się sporym zainteresowaniem Klientów, toteż zadbaliśmy o to, aby asortyment, który oferujemy, był szeroki i dopasowany do aktualnych trendów oraz potrzeb. Naszym Klientom oferujemy liczne modele żaluzji aluminiowych, drewnianych oraz bambusowych, a zróżnicowana paleta kolorystyczna pozwala swobodnie dopasować żaluzje do wymagań oraz stylu konkretnego wnętrza.

Zachęcając do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w zakresie żaluzji, chcemy podkreślić, iż służymy kompleksowym wsparciem, a nasze produkty cechuje najwyższa jakość i funkcjonalność. Dzięki temu możemy pochwalić się uznaniem Klientów.

Rolety Zielonka (wewnętrzne, zewnętrzne)

Podążanie za wymaganiami Klientów jest dla nas kwestią kluczową, dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć rolet, instalowanych zarówno wewnątrz domów, mieszkań i biur, jak również na zewnątrz. Wierzymy, że oferta, którą stworzyliśmy, i którą nieustannie poszerzamy o nowe modele, sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Na asortyment rolet, który oferujemy, składają się rolety wewnętrzne oraz zewnętrze. Te pierwsze, które dzielimy na rolety rzymskie, kasetowe, dzień noc, sprężynowe oraz wolno wisząc, nie tylko gwarantują skuteczne ograniczenie uciążliwego promieniowania słonecznego, ale również fantastycznie wpisują się w stylistykę wnętrz, co również ma ogromne znaczenie. Z kolei rolety zewnętrzne, które proponujemy naszym Klientom to skuteczna ochrona antywłamaniowa, zwłaszcza w przypadku okien usytuowanych na parterze oraz naturalnie zabezpieczenie pomieszczeń przed nagrzewaniem i nadmiernym nasłonecznieniem.

Plisy Zielonka

Słońce przede wszystkim w miesiącach wiosenno-letnich potrafi być uciążliwe. Nadmierne nasłonecznienie pomieszczeń wpływa na wzrost temperatury we wnętrzach domów i mieszkań, a np. w biurach ogranicza komfort pracy przy komputerze czy laptopie. Skutecznym i co niezwykle ważne również bardzo szybkim rozwiązaniem wspomnianych problemów jest instalacja plis. Nasza firma oczywiście posiada takowe produkty w swojej ofercie. Dysponujemy plisami zaciemniającymi, dachowymi oraz plisami dwu tkaninowymi, które chronią wnętrza przed nagrzewaniem, a ponadto ze względu na mnogość modeli i kolorów pozwalają dopasować plisy do każdego wnętrza.

Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, kontaktu z naszą firmą oraz skorzystania z bezpłatnego pomiaru. Zapewniamy, że wybór plis zaciemniających to korzystna inwestycja, która wpłynie na Państwa komfort.